3 березня, попри об'явлену областю днем жалоби за загиблими внаслідок удару Росії по багатоповерховому будинку в Одесі, місцеві мешканці влаштовували гучні вечірки в клубах. Це стало відомо завдяки публікаціям у соціальних мережах, де радісно ділилися відео з танцями під російську музику.

Відео з вечірок швидко розлетілися в соцмережах. Згідно з місцевими пабліками, в день жалоби голосно веселилися в танцювальній студії "olika.dance.studio". Там проходила вечірка, але відео танців вже видалено з Instagram.

Крім того, одна з вечірок відбулася в нічному клубі Palladium у суботу, 2 березня, - у день трагедії. Подія отримала назву "sexesyspace".

Хоча кадри танців були опубліковані 3 березня на Instagram, їх швидко видалили. Організатори стверджують, що захід відбувся 2 березня, і просто відео було викладено в соцмережу з запізненням.

Нагадаємо, що вночі на 2 березня російські війська атакували район "Шахедами" в Одесі. Дрон потрапив у багатоповерховий житловий будинок, знищивши один із під'їздів. На жаль, цей напад забрав життя 12 осіб, включаючи 5 дітей, серед яких була ціла родина – батьки-військовослужбовці та їхні троє дітей.