Польські фермери продовжують блокувати кордон із Україною, висипати зерно з фур та поїздів. Більше того, дні пішли ще далі і вчора включила сигнали повітряної тривоги, коли під'їжджав транспорт з українцями.

Звичайно, все це явно демоснує відносини частини населення Польщі до нас і не може порозумітися жодним здоровим глуздом. Українці теж вирішили не сидіти осторонь і розпочати свою боротьбу зі збожеволілими поляками. Так, більшість наших громадян вирішили відмовитися від польської продукції, якої в супермаркетах стало надто багато. Про це пише Укрінформ.

Поляки на кордоні, кадр з відео
Поляки на кордоні, кадр з відео

Так, внаслідок страйків європейських фермерів проти постачання української агропродукції постійно блокуються західні кордони України.

У зв'язку з цим українці починають масово відмовлятися від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

"Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає більше, ніж просто економічне рішення. Він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння" , - розповіли в Асоціації рітейлерів України (RAU).

Польські товари в супермаркеті, фото з вільних джерел
Польські товари в супермаркеті, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що в Анджея Дуди відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися на кордоні: "Рішення зберегти інтереси поляків".

Раніше ми повідомляли, що поляки на кордоні з Україною почали закликати путіна, президент Дуда відреагував: "Право на протест існує".