Втішно чути, що серед труднощів повномасштабного вторгнення актриса знайшла щастя у нових стосунках із чоловіком на ім'я Валентин, якого вона знає близько 20 років.

Співачка Наталія Могилевська, довгий час самотня, висловила радість від того, що відчуває справжнє жіноче щастя зі своїм новонабутим партнером.

Могилевська розповіла, що її коханий Валентин має з нею подібність та любить пригоди, демонструючи готовність супроводжувати її у складні та небезпечні місця, куди не хотіли йти інші з її команди. Спочатку вони зустрілися під час спільної роботи з евакуації дітей та людей із певних районів.

Незважаючи на своє щастя, Могилевська поки що воліє зберігати свої стосунки в таємниці. Нещодавно вона торкнулася теми шлюбу під час війни в інтерв'ю Люкс ФМ. Вона висловила думку, що під час війни такі урочистості, як весілля, недоречні.

Наталія Могилевська показала свого обранця
Наталія Могилевська показала свого обранця

Натомість вона та її партнер зосереджені на своїх відносинах та беруть активну участь у гуманітарних зусиллях з надання допомоги українцям та військовим. Пара вирішила, що будь-які додаткові ресурси, які вони мають, будуть спрямовані на те, щоб допомогти людям впоратися з важкими життєвими ситуаціями, а не витрачати їх на весілля.

На запитання про тихе весілля Могилевська інтригуюче натякнула: "А може, ми вже це зробили?" Це додає у відношення елемент загадковості.

Варто зазначити, що Могилевська і раніше була одружена, спочатку за бізнесменом Дмитром Чалим, а потім у шлюбі з Єгором Долініним. Тепер, у своїх нинішніх відносинах з Валентином, вона вирішила усиновити двох дівчаток, що свідчить про прагнення збудувати сім'ю та створити люблячий будинок.

Нагадаємо, Потап знайшов нову молоду музу, яку зробить зіркою? Настя Каменських "відлетіла" на задній план

Раніше «Українці» писали, травести-діва Монро потрапила до рук ТЦК: "Мені всі хотіли…"

Як повідомляли «Українці», Ганна Трінчер у сітці на голе тіло позбавила українців дару мови: "Вчися підбирати свої…"