Екс-керівника Чернігівської військово-лікарської комісії, Ігора Кодовбецького, затримали з майже 1 мільйоном доларів: що відомо з його декларації

Ігор Кодовбецький, колишній керівник Чернігівської військово-лікарської комісії, якого затримали при обшуках із майже 1 мільйоном доларів, у своїй останній декларації вказав дохід понад 600 тис. грн та вартість автомобіля на 800 тис. грн. Ця декларація була подана ще в 2021 році.

Цікаво, що згідно з декларацією за 2020 рік, поданою при звільненні зі Збройних Сил України, Кодовбецький не вказав наявності нерухомості. Його основними джерелами доходу були зарплата в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування і соціальної підтримки, дохід від відчуження майна та інша зарплата.

На думку журналістів Суспільного Чернігова, у січні цього року Кодовбецький подав позов проти Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. У своєму позові він вважає протиправним обмеження його пенсії максимальним розміром, що не перевищує десяти прожиткових мінімумів.

Служба безпеки України затримала Кодовбецького за обіцянки військовозобов'язаним вивести їх зі Збройних Сил України за допомогою фіктивних довідок про непридатність до служби.