Нещодавно ЗСУ були змушені вийти з Авдіївки і росіяни поставили там свою триколірну ганчірку.

На допомогу військовим, що застрягли, прийшло підкріплення, яке утримувало рубежі і наші військові змогли вийти, хоча й деякі потрапили в полон, як повідомляв Тарнавський.

Авдіївка, кадр з відео
Авдіївка, кадр з відео

Згодом з'явилася інформація про те, що росіяни розстріляли військових в Авдіївці на заводі "Зеніт". Сестра одного з військовослужбовців дізналася про брата відео, яке опублікували росіяни в соцмережах.

"Росіяни обіцяли евакуювати українських поранених бійців із "Зеніту", але натомість - розстріляли" , - заявила 110 бригада

За заявою бригади, через повне оточення "Зеніту" було ухвалено рішення зв'язатися з координаційним центром та організаціями, які ведуть переговори з ворожою стороною щодо обміну полонених. Ворог повідомив координаторам, що погоджується провести евакуацію наших поранених та надати їм допомогу, а надалі – обміняти. Наші військовослужбовці отримали наказ зберегти своє життя. Росіяни, мабуть, своє слово не дотримали.

Заява 110 бригади
Заява 110 бригади

Нагадаємо, що російські окупанти розстріляли беззбройних українських військових: відео розбило серце рідним.

Раніше ми повідомляли, що Данія віддала всю артилерію, а Чехія "нашкрябала" 800 тисяч снарядів для України: європейці взялися допомагати замість США.