Компанія "Нафтогаз" вводить новий інцентив для своїх клієнтів, надаючи можливість отримувати щомісяця знижку на оплату газу. Ця ініціатива вже діє для деяких клієнтів, а для решти буде доступна з квітня. Знижка становить 1% від вартості спожитого газу і буде нарахована тим, хто вчасно та в повному обсязі розраховується за газ кожного місяця до 15 числа наступного.

Наразі "Нафтогаз" постачає газ 98% побутових споживачів в Україні за тарифом 7,96 грн/куб. м. Ціни залишаться на цьому рівні протягом опалювального сезону, але подальші зміни можливі. Знижка становить важливий стимул для клієнтів сплачувати рахунки вчасно.

Величина знижки залежить від обсягу спожитого газу, і вона буде врахована у наступному місяці після оплати. Цей захід спрямований на посилення стабільності газопостачання українців та сприяння економіці країни через вчасну оплату. Навіть невелика знижка може бути відчутною для клієнтів, особливо під час опалювального сезону, коли споживання газу значно збільшується.

Нафтогаз, яка постачає газ 98% побутових споживачів в Україні, запроваджує новий заохочувальний механізм для клієнтів - знижку на оплату газу. Цю можливість вже отримують деякі клієнти, а з квітня вона стане доступною для всіх. Знижка у розмірі 1% від вартості спожитого газу надається тим, хто регулярно та вчасно сплачує рахунки за газ до 15 числа наступного місяця.

На даний момент "Нафтогаз" утримує тариф на рівні 7,96 грн/куб. м для своїх клієнтів. Ціни залишаться на цьому рівні принаймні до завершення опалювального сезону. Знижка, яка залежить від обсягу спожитого газу, надає стимул для своєчасної оплати рахунків та сприяє стабільності газопостачання в Україні.

Ця ініціатива дозволяє клієнтам відчути вигоди від власної відповідальності та призначена підтримувати стабільність економіки країни через регулярні платежі. Можливість зекономити, навіть невелику суму, стає приємним бонусом для клієнтів, особливо під час збільшеного споживання газу в холодний період року.