Під час нічної атаки російської армії, що займає агресивну позицію, теплоелектростанція компанії ДТЕК зазнала значних пошкоджень та призупинила виробництво електроенергії.

У своєму офіційному Telegram-каналі компанія повідомила, що обладнання підприємства серйозно постраждало внаслідок обстрілу. За попередніми даними, постраждалих серед персоналу немає. Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію наслідків та відновлення роботи обладнання.

"Ворог продовжує здійснювати систематичні терористичні атаки на громадянські та енергетичні об'єкти України. У ніч з 12 на 13 лютого одна з теплоелектростанцій ДТЕК постраждала в результаті обстрілу", - йдеться в повідомленні.

Ракетний та дроновий удар по Україні в ніч на 13 лютого

Цієї ночі окупанти запустили дрони та ракети по Україні. Декілька груп бойових безпілотників летіли на Дніпро, також Росія атакувала місто двома ракетами.

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що росіяни атакують громадську інфраструктуру. Згодом стало відомо, що в місті виникли перебої з електропостачанням.

Близько 01:00 Повітряні сили Збройних сил України повідомили про балістику на Харківщину з Бєлгородської області. Інформації про вибухи чи наслідки атаки наразі немає.