В Україні середня тривалість життя пенсіонерів, переважно жінок, становить близько 75 років, що є помітно нижчим, ніж в інших більш розвинених країнах. Середня пенсія в Україні становить скромні 117 євро.

З'єднані Штати.

У США, де середня тривалість життя становить 80,9 року, пенсіонери, переважно жінки, одержують середню пенсію у розмірі близько 1,2 тис. євро. Хоча очікувана тривалість життя порівняно нижча, ніж у Європі, розмір пенсії відбиває більш високий економічний рівень.

Франція.

У Франції пенсіонери, переважно жінки, мають значно більшу тривалість життя – 84,5 року. Середня пенсія в країні становить 1,4 тисяч євро, що означає як збільшену тривалість життя, так і відносно вищий розмір пенсії порівняно з іншими країнами.

Німеччина.

Німецькі пенсіонери, переважно жінки, мають середню тривалість життя 82,4 року. Проте середня пенсія в Німеччині нижча — 782 євро, що наголошує на значній різниці у розмірах пенсій порівняно з Францією. Економічні умови та політика соціального забезпечення можуть сприяти цим відмінностям між країнами.

Порівняння пенсій та тривалості життя
Порівняння пенсій та тривалості життя

Нагадаємо, скасування пенсійних виплат: найважливіше попередження для пенсіонерів

Раннє «Українці» писали, боротьба з гіпертонією без ліків: просте, а головне ефективне керівництво

Як повідомляли «Українці», підвищення пенсій не буде: кого не торкнеться індексація у березні