Після дощової суботи українська погода готується до стабілізації. Сьогодні, 11 лютого, температура продовжить підніматися, а опади майже повністю залишать територію нашої країни. Невеликі дощі лишаться лише на північному заході, північному сході та в Запорізькій області.

На заході України сьогодні буде особливо тепло. Тут термометри покажуть вражаючі +11°...+15°. У Львівській, Волинській та Рівненській областях очікуються невеликі дощі. На інших територіях буде сухо з приємними сонячними проясненнями.

На півночі України найхолодніше буде в Сумській та Чернігівській областях, де термометри покажуть +3°...+4°. Тут також пройдуть невеликі дощі. У Київській та Житомирській областях буде сухо та хмарно з проясненнями, а температура тут підніметься до +6°...+10°.

Мешканці сходу України чекає пасмурна погода з температурними контрастами. В Харківській та Луганській областях буде близько +4° та невеликі дощі, а в Донецькій температура підскочить до +12° та буде переважно сухо.

У центральній частині України буде хмарно, місцями - з проясненнями. Невеликі дощі очікуються лише в Полтавській області. На інших територіях буде сухо, а термометри покажуть від +6° до +13°.

На південі сьогодні буде сухо та хмарно з проясненнями, лише в Запорізькій області можливі невеликі дощі. Повітря тут прогріється до +11°...+14°.