У пізній вечір 9 лютого російські окупаційні війська здійснили атаку на Харків за допомогою безпілотників. За даними станом на 07:00 суботи, 10 лютого, зафіксовано сімох загиблих. Про це повідомив Олег Синєгубов, керівник Харківської обласної військової адміністрації.

"На жаль, кількість загиблих внаслідок ударів окупантів по Харкову зросла до семи. Серед них троє дітей: 7, 4 років та немовля близько 6 місяців", - заявлено в повідомленні.

Тим часом керівник поліції Харківщини Тимошко повідомив, що внаслідок ударів безпілотників повністю згоріло 14 житлових будинків.

"Рятувальники продовжують гасіння, поліція на місці: охорона території, встановлення кількості мешканців до пожежі, огляд місць події, відбір зразків ДНК. Роботи тривають, тому кількість постраждалих, на жаль, може збільшитись", - наголосив він.

Нагадаємо, від 21:24 до 23:17 на Харківщині лунала тривога, пов'язана із ворожими безпілотниками. Харків знову опинився під ударами РФ. У місті сталася серія вибухів.

За словами міського голови Ігоря Терехова, ворог вдарив безпілотниками Shahed по АЗС, що призвело до загоряння житлових будинків. Таким чином, внаслідок ворожого обстрілу у Харкові горять 14 будинків.