31 січня 2024 року відбувся найбільший обмін військовополоненими з Росією. Тоді додому повернулося 207 українців.

Зі 207 захисників, яких вдалося повернути, 180 — рядові та сержанти, 27 — офіцери. Майже половина – захисники Маріуполя. Також є військові, які були на Азовсталі, острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках. Це бійці ЗСУ, Нацгвардії, підрозділів Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Обмін полоненими, фото: Офіс Президента
Обмін полоненими, фото: Офіс Президента

Срелді захисників був і Юрій Галкін, який довго чекав на повернення додому і нарешті його мрія здійснилася. Щоправда, прийшла жахлива новина – чоловік загинув після повернення. Не від кулі росіян, не від тортур чи травм у полоні, а від дій свого ж українця. Юрій Галкін загинув у трагічній ДТП 8 лютого. Про це у соцмережах повідомила його дочка Валерія.

"Сьогодні мого батька не стало... Його вбила не війна, не куля, не два роки в полоні. Він просто переходив дорогу і його збила машина. Я чекала на твій дзвінок, як ти пообіцяв, але вже не дочекаюся", - розповіла дівчина .

Повідомлення дочки військового
Повідомлення дочки військового

Юрій Галкін перебував у російському полоні два роки. Відомо, що він мешкав у Покровську.

Нагадаємо, що Олександр Сирський розповів, як зміниться війна після того, як він замінив Залужного: "Завдання штабів усіх рівнів".

Раніше ми повідомляли, що доведеться розщедритися: у МВС нові правила отримання прав водія.