Володимир Путін продовжує "бредити" і фантазувати щодо того, які переваги він отримає від війни в Україні.

Зовсім недавно він заявляв про придатну для нього "демілітаризовану зону" в Україні, яка, на думку російського диктатора, має бути настільки широкою, щоб уникнути ударів ЗСУ по території Росії.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

В ефірі "Українського радіо" Данилов зазначив, що демілітаризована зона обов'язково буде, але вона перебуватиме на території Росії.

"Ця демілітаризована зона буде щонайменше в Москві, в Санкт-Петербург, ми її обов'язково просунемо. Єдине, де вони там зможуть квакати, - це не ближче Уралу. Повірте, так обов'язково буде. Тому що відповідь цивілізованого світу на ті злочини, які здійснюють ті терористи на чолі із сучасним Гітлером на прізвище Путін - вони не будуть безкарними, вони обов'язково будуть нести за це відповідальність" , - заявив Данилов.

Секретар РНБО додав, що "демілітаризована зона" проходитиме "зовсім по інших меридіанах та паралелях", чим хотів би Путін.

Олексій Данилов, фото: ukrainci.com.ua
Олексій Данилов, фото: ukrainci.com.ua

Нагадаємо, що відставка Валерія Залужного: Олексій Данилов розповів про документ про звільнення генерала.

Раніше ми повідомляли, що Валерій Залужний сказав, скільки потрібно ЗСУ часу, щоб перебудуватися під перемогу: "Знизити рівень втрат".