Командир 118 бригади ТРО Анатолій Стужук став віжомим завдяки своєму висловлюванню щодо ухилянтів. Він запропонував прострілювати коліна тим, хто відмовляється вийти з автівки.

Але люди у соцмережах зацікавилися тим, де ж 36-річний син любителя стріляти ухилянтів. Як з'ясувалося, вже дорослий мужик не служив ані дня, зате постійно гріється на солодких посадах та любить позувати у військовій формі.

"Пам'ятаєте Анатолія Стуженка, який запропонував стріляти в коліна тим, хто не хоче воювати? Його син Микола, 36 років, депутат міської ради. На фронті НЕ був, НЕ воює, лише формально значиться по документах в бригаді, а за фактом, тільки робить фото у військовій формі", – пише користувачка мережі Х Ірина.

Інші користувачі зауважили, що страшно уявити, що відбувається у підрозділі цього "командира", коли у нього таке скотське ставлення до цивільних.

"Уявляєте, що там у підрозділі, якщо до цивільних таке відношення? Поки оці динозаври які совком вирощені у армії, військові будуть зашиватися з бумажками та носити кругле, а квадратне катати і позиції у низинах облаштовувати", - пише Олександр Шу.

Багато людей почали жартувати, що татусева квіточка вже не може служити, бо батько йому прострелив вже коліно.