Усі українці очікують на новий законопроект про мобілізацію. Він має врегулювати багато питань.

Сам Володимир Зеленський перед Новим роком заявляв, що з мобілізації має бути все справедливо і юридично має регулюватися кожне питання, щоб в українців не виникало питань.

ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua
ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua

Про це Президент повідомив в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD.

Володимир Зеленський виступив проти насильницької мобілізації працівниками ТЦК. При цьому він наголосив, що хотілося б, щоб люди мобілізаційного віку, які виїхали незаконно, були в Україні. Однак це не означає, що всі мають бути на фронті.

"Ми б хотіли, щоб люди мобілізаційного віку, які виїхали незаконно, були в Україні. Не всі мають бути на фронті, це питання справедливості: люди повинні сплачувати податки в Україні" , - сказав він.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

За словами Зеленського, мобілізація має бути справедливою, але варто пам'ятати і про демобілізацію.

"Багато хто відвоював 700 днів на полі бою, я вдячний їм, але подяки від суспільства мало. Потрібно давати ротації, широкі відпустки, грошима все не закриєш. Зарплата висока, але потрібна справедливість. Я чекаю від військових закону про справедливу мобілізацію", - сказав президент.

Зеленський зазначив, що хотів би "комплексний та справедливий" законопроект. На додачу до цього лідер України підкреслив, що випадки пошуку призовників на вулицях із застосуванням сили "дуже неправильні".

"Вони не повинні цього робити, тому я і попросив зробити законопроект, щоб такого не було. Є можливості цифровізації, ми можемо вирішити це питання сучасно" , - додав він.

Нагадаємо, що мобілізація жінок: нардепи пояснили, чи є скандальна норма у новому законі.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський заявив про переговори щодо вступу України до ЄС: "Це результат наших...".