Ми підходимо до другої річниці повномасштабної війни зі своїми локальними перемогами та своїми втратами.

Звичайно, всі ми віримо в нашу перемогу над путінською росією, але є ризики, про які мало хто замислюється. Про них розповів голова РНБО Олексій Данілов.

Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua
Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua

У своєму Facebook він наголосив, що таким ризиком є ​​нерішучість світових демократій. При цьому російський диктатор Володимир Путін та його прихильники розраховують саме на цей чинник.

"Дефіцит сміливості та рішучості - головний ризик, який на сьогоднішній день існує і може перешкодити Україні досягти поставлених цілей - знищити путінський режим шляхом його повної та безумовної поразки у розв'язній їм злочинній війні. І відваги не вистачає не українцям", - написав Данілов.

Секретар РНБО додав, що у боротьбі з агресором переможе той, хто не боятиметься уявних "безмежних" ресурсів РФ, додаткової мобілізації "мільйонів" солдатів-окупантів або ядерної зброї, яку Путін використовує як "головну страшилку".

Еммануель Макрон та Володимир путін
Еммануель Макрон та Володимир путін

"Нерішучість та напівзаходи, які можуть виявити світові демократії головні ризики. Поранити, але не вбити. Саме на це і розраховує путінське гніздо", - написав Данілов.

Він також нагадав, що зараз демократичний світ веде "виснажливі та тривалі дискусії", хоча саме зараз "час на вагу золота". Данілов зазначив, що йдеться про нерішучість Заходу у передачі літаків або про заяви та думки про те, що "наступ можна здійснити без танків, а оборону - без снарядів".

Нагадаємо, що Туреччина дала "добро" на вступ Швеції до НАТО: справа залишилася за друзями путіна.

Раніше ми повідомляли, що в США заявили, що росія зможе перемогти за кілька місяців: торкнеться навіть Японію.