Нещодавно між Україною та Великобританією було підписано угоду про безпеку, заради якої Ріші Сунак приїхав до Києва 13 січня.

Володимир Зеленський тоді зазначив, що якби такі угоди були підписані з різними країнами раніше, то цієї війни з росією не було б і зовсім, адже путін не наважився б напасти. Тепер справа залишилася за малим - домогтися угод з іншими країнами. Про успіхи розповів Дмитро Кулєба.

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба анонсував підписання нових договорів безпеки між Україною та низкою інших країн.

Відповідаючи на запитання в ефірі телемарафону, які країни з G7 наступними після Великобританії вже готові підписати з Україною схожі документи, Кулеба сказав: Є такі вже країни. Не розкриватиму сюрприз, але треба визнати, що британський приклад надихнув низку країн на переговори за такою домовленістю і на те, щоб робити таку домовленість потужнішою, ніж вони планували спочатку».

Міністр підкреслив, що укладена з Лондоном угода важлива не тільки сама по собі, але й через те, що дала "так потужний імпульс іншим".

"Запевняю, що незабаром ви побачите нові підписання", – сказав Кулеба.

Джо Байден та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Джо Байден та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир Зеленський пояснив важливість договору безпеки з Великобританією: з якими ще країнами хочуть підписати .

Раніше ми повідомляли, що Швеція готується до конфронтації з росією: "Українські солдати борються за нашу свободу".