В Україні продовжується мобілізація, яка триватиме до 14 лютого 2024 року точно. Але потім її, напевно, продовжать.

Ми не раз чули, як деякі чоловіки намагалися незаконно перетнути український кордон, аби втекти від мобілізації. Не кожному це вдавалося. Наразі ж з'явився легальний спосіб отримати відстрочку придатним до служби українцям, ще й отримати гроші.

ТЦК у спортзалі, кадр з відео
ТЦК у спортзалі, кадр з відео

Українців закликають допомогти з будівництвом фортифікаційних споруд у Донецькій області. Людей забезпечать житлом, харчуванням та нараховуватимуть заробітну плату у розмірі 20 000 гривень. Понад те, учасники отримають відстрочку від призову на період роботи. Про це повідомив заступник голови Івано-Франківської ОВА Вадим Созоник.

За його словами, зараз у Прикарпатті шукають людей, які б допомогли з будівництвом фортифікаційних споруд у Донецькій області. Загалом потрібно 300 осіб.

Заробітна плата становитиме 20 тисяч гривень. Крім того, людей забезпечать житлом та харчуванням. Ті, хто погодиться допомогти з будівництвом оборонних споруд, отримають відстрочку від призову під час будівництва.

Созонік також наголосив, що в області є вся необхідна техніка для будівництва фортифікацій, не вистачає лише людей. Він звернувся до голів територіальних громад із проханням допомогти з будівельними бригадами.

Нагадаємо, що повторних повісток не буде, а правила броні змінилися: в Україні прийняли нові закони про мобілізацію.

Раніше ми повідомляли, що співробітники ТЦК не мають права навіть перевіряти документи: Лубинець зробив заяву про мобілізацію.