13 січня 2024 року українці прокинулися під звуки тривоги, адже росіяни здійснили черговий ракетний удар по нашій країні.

Російські загарбники завдали ракетного удару по Україні, застосувавши 40 цілей - крилаті, аеробалістичні, балістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні БПЛА, з них 8 знищено силами ППО. Більшість не потрапила завдяки роботі українських систем РЕБ.

Результат російської ракетної атаки на Україну, фото із соцмереж
Результат російської ракетної атаки на Україну, фото із соцмереж

Безсумнівно, ракети дуже небезпечні, але в Сілаз Оборони підкреслили, що українці повинні побоюватися і дронових атак. Про це повідомила прессекретарка Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За словами жінки, прибуття вантажного борту з Тегерана до Росії може свідчити про постачання не лише нової партії ударних дронів, а й запчастин до них.

"Підтримка з боку Ірану для країни-терористки триває. Це означає, що нові дрони можуть бути заготовлені для запуску. Майже щоночі ворог атакував територію України і використовує саме нічний час для таких атак”, - розповіла прессекретарка.

Останні кілька ночей здалися спокійними, без запуску дронів. Це, швидше за все, пов'язане із погодними умовами. Бо шахеди бояться сильного холоду.

Атака дронів, фото з вільних джерел
Атака дронів, фото з вільних джерел

Водночас спікер розповів, що повністю запуски не припинялися.

"Терор триває і спроба ворогом тримати у напрузі системи протиповітряної оборони, очевидно, свідчить про те, що такі атаки можуть продовжуватися, розслаблятися зарано",- попередила Гуменюк.

Нагадаємо, що повістки можна не бояться: хто з українців отримає відстрочку від мобілізації.

Раніше ми повідомляли, що десятки тисяч українців кинулися на "тилові" посади у ЗСУ: куди подають резюме найчастіше.