Вже давно Президент України представив західним партнерам свою "Формулу світу" у війні з Росією.

Вона включає 10 обов'язкових пунктів, серед яких радіаційна та ядерна безпека, енергетична безпека, звільнення всіх полонених та депортованих українців, відновлення територіальної цілісності України, виведення російських військ та припинення бойових дій, фіксація закінчення війни та інше.

Володимир Зеленський, кадр з Різдвяного поздоровлення
Володимир Зеленський, кадр з Різдвяного поздоровлення

У свою чергу, у США запропонували, як досягти перемоги України над путінською росією. Республіканці розробили якийсь "План перемоги України".

Три комітети Палати представників Конгресу США, очолювані республіканцями, оприлюднили документ, в якому критикують адміністрацію президента Байдена за недостатню допомогу Україні і вимагають від нього рішучих дій.

"План перемоги в Україні" за підписом голів комітету із закордонних справ Майкла Маккола, комітету із збройних сил Майка Роджерса та комітету з розвідки Майка Тернера було розроблено ще наприкінці минулого року, але саме зараз він став предметом обговорення в експертному середовищі.

У поясненні до плану наголошується, що він "має на меті відповісти на критичні питання щодо підтримки України з боку США та їх союзників і представити план перемоги, в якому ми виграємо, а Росія програє".

Росія та альянс, що складається з Китаю, Ірану та його маріонеток (таких як ХАМАС та "Хезболла") та Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси у всьому світі, йдеться у документі.

Дмитро Медведєв та Володимир Путін
Дмитро Медведєв та Володимир Путін

Голови комітетів зазначають, що Конгрес США несе відповідальність за захист свободи від таких країн, як Росія, Китай та Іран: "Багато хто запитував, чому ми повинні підтримувати Україну, і звіт не тільки відповідає на ці запитання, він також містить інформацію… для наших виборців – чому наша підтримка необхідна".

"Мантра Байдена про підтримку України "стільки, скільки потрібно", - програшна стратегія", – вважають вони.

У той же час республіканці Палати представників переконані, що президент Байден повинен представити план перемоги, що заслуговує на довіру, і надати Україні зброю, необхідну для перемоги якнайшвидше.

Джо Байден та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Джо Байден та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Шлях до перемоги для України, на їхню думку, потребуватиме, по-перше, швидкого надання їй критично важливої ​​зброї; по-друге, посилення санкцій проти режиму Путіна; по-третє, передачі Україні 300 млрд заморожених російських суверенних активів.

Нагадаємо, що ви правда вірили, що не все в рф за війну? Українцям показали, який відсоток росіян підтримає путіна.

Раніше ми повідомляли, що Швеція готується до конфронтації з росією: "Українські солдати борються за нашу свободу".