Дуже часто серед українців можна почути думку, що "не всі росіяни такі, це у всьому їхня влада винна, а багато хто з громадян тієї країни не підтримує війну".

По перше. Варто зазначити, що їхня пропаганда десятками років будувалася на приниженні українців, тому погане ставлення до нас закладається в них з дитинства. По-друге, якщо опитування, які показують, скільки росіян, правда, підтримують війну в Україні. І найчастіше не підтримують не ті, хто її не хочуть, а ті, на кого вона впливає у плані зменшення доходів та обмежень у житті.

окопи, війна
окопи, війна

Нове незалежне опитування, проведене Національним центром дослідження громадської думки університету Чикаго (NORC), показало, що президент росії володимир путін зберігає сильну внутрішню підтримку свого режиму та його війни в Україні, незважаючи на погані економічні умови та рівень життя в росії.

Американські соціологи опитали 1046 дорослих росіян, які проживають у російській федерації та окупованому росією Криму, використовуючи дані російських операторів мобільного зв'язку.

Опитування показало, що 67% учасників схвалюють те, як путін проводить зовнішню політику та 58% схвалюють його внутрішню політику. 66% планують проголосувати за путіна на майбутніх президентських виборах у березні.

Володимир путін, кадр з відео
Володимир путін, кадр з відео

Соціологи також зазначили, що 63% учасників підтримують війну в Україні і що 64% ​​респондентів розглядають війну як "цивілізаційну боротьбу між росією та Заходом".

Нагадаємо, що Швеція готується до конфронтації з росією: "Українські солдатиборються за нашу свободу".

Раніше ми повідомляли, що росіяни винищують мешканців Луганська і змушують їх вмирати на морозі: у цей час путін розповідає, як усе добре.