Рада з Нацбезпеки продовжує розглядати правки до закону про мобілізацію і вже 8-9 січня має проголосувати.

У цей час частина українців чекає на "вирок", а інша частина прагне швидше змитися. Більше того, не боїться навіть відморозити "дзвіночки" у холодній річці під час спроби незаконно перетнути кордон з Україною. До речі, успішно, ніж утікач, поспішив похвалитися в мережі.

Річка Тиса, кордон України, фото: Громадське
Річка Тиса, кордон України, фото: Громадське

Один із "везунчиків" все-таки зміг незаконно перетнути кордон, перепливши річку Тиса, після чого потрапив до Румунії. Про це він розповів у соціальних мережах.

Стоячи в мокрому одязі, хлопець каже, що йому "п*зда як холодно", зате "навіть повітря інше, впевненість інша", а "та х*йня позаду, яка на мене чекала". Каже, "були нюанси", але в цілому "пройшло легше, ніж я думав".

Так він мокрий йшов близько 2 км уздовж траси, доки до нього не під'їхали місцеві поліцейські, дали в ділянці йому тимчасовий сухий одяг, їжу, там він переночував.

Ухилянт, кадр з відео
Ухилянт, кадр з відео

Вранці вони відвезли його до кордону з Україною, взяли в українських прикордонників "якусь відмітку", потім повезли до "якогось посольства в Румунії", потім до міграційної служби, де йому дали документ, що дозволяє пересуватися Румунією.

Потім цей документ він показав на кордоні з Угорщиною, йому поставили штамп, і тепер він може пересуватися по всій території Європейського Союзу.

Важливо, що у соціальних мережах дана інформація викликала справжню хвилю коментарів. Хтось радий за хлопця, і думає, що він може починати "нове життя", а інші навпаки - впевнені, що такі люди - ганьблять увесь народ.

Коментарі українців на рахунок втечі ухилянта
Коментарі українців на рахунок втечі ухилянта

Нагадаємо, що брат служить і вистачить: чоловік не захотів мобілізуватися і отримав жорстке покарання.

Раніше ми повідомляли, що 8-9 січня ухвалять рішення про закон про мобілізацію: депутат розповів, як це доторкнеться чоловіків закордоном.