В Україні триває режим загальної мобілізації та розгляду правок закону до неї.

Згідно з правками, заходи мобілізації будуть жорсткішими і там є норми, які суперечив Конституції. Ганна Маляр уже натякнула на те, що настав час ухвалювати непопулярні рішення, а не думати про свій політичний рейтинг.

Повістка: скрін з відео
Повістка: скрін з відео

На тлі цього стали з'являтися й різні експерти зі своєю цінною думкою, які висуватимуть свої пропозиції щодо покращення мобілізації в Україні. Наприклад, колишній міністр економіки Милованов запропонував цілі ворожіння та магію цифр.

Ідея в тому, щоб зробити мобілізацію справедливою через лотерею чи жеребкування. Про це Милованов написав у мережі Facebook.

"Більшість моїх читачів пишуть, що правильний підхід до мобілізації - через лотерею чи жеребкування. Держава випадково витягує день та місяць. Ті люди, які народилися цими днями мобілізуються, інші немає. І так робить кожної хвилі мобілізації. Я не думаю, що це правильний підхід. Але... Що ви думаєте?, — заявив Тимофій Милованов.

Публікація Тимофія Милованова
Публікація Тимофія Милованова

Передплатники Милованова і користувачі мережі звернули увагу на дану публікацію і вирішили відреагувати. Хтось нагадав, що ще є тарологи, які можуть допомогти з питанням "жеребкування", а хтось запитав Мілованова, чому він сам не мобілізується.

У киян запитали, що вони думаю щодо цього і ось, що вони відповіли:"Трохи дивно виглядає, як "Голодні ігри", але як інакше? Це трохи важко з усіх моральних сторін ", "Я вважаю правильним мобілізувати хлопців, які хочуть йти на війну", "Вибачте, це маячня якась", "Я не знаю, як це коментувати. Я вважаю, що Україну мають захищати всі...

Нагадаємо, що чоловік не захотів йти до ТЦК через те, що йому Бог не дозволяє, але бар він таки пограбував.

Раніше ми повідомляли про мобілізацію пенсіонерів в Україні: хто може бути "під прицілом" ТЦК.