З початком підномашстабної війни не у всіх українців ґрунтувалося бажання об'єднатися перед ворогом і допомагати один одному.

Також ще більше стали процвітати різні ефери і в Новій пошті попередили про одну з них. Це дуже до речі, адже багато українців користуються послугами саме цього оператора. Компанія повідомив про це у соцмережах.

Нова пошта, фото: ukrainci.com.ua
Нова пошта, фото: ukrainci.com.ua

Так, у Новій пошті звернули увагу на те, що зараз у різних телеграмах та вайбер каналах, а також у соціальних мережах поширюється велика кількість оголошень про різні розіграші, де шахраї використовують назви відомих компаній. Таким чином, збирають усю інформацію про людей, які повірили у ці розіграші.

При цьому в компанії наголосили, що сьогодні з'явилася інформація про ще один шахрайський святковий розіграш.

"Цього разу про ялинки нібито від Нової пошти та відомого виробника напоїв - поширили телеграм-пабліки "Воздушная тревога", "Ракетная опасность", "Взрывы и хлопок", "Тревога Украины/Радар", "Помощь украинцам", "NATSYK CHANNEL", "Киев Сегодня", "Включатель Днепр", "УКРАИНА LIFE", "СЕЛИДОВО ПРОСТО ДНЕПР", "Воздушные тревоги Украины" Ирпень | Буча | Гостомель | Киев | Ворзель», «ЗАПАД УКРАИНЫ», «Украинская пила», «Хуевый Киев Украина», МАКУХА 18+, Треугольник, «Авдеевка НАШЕ ППО- Радар ракет, шахедов», «Типичная Грязъ», «Киев | Новости войны, RADAR – РАКЕТА», «Kyper News», «Новости войны | Главное за день КРАСНАЯ ЗОНА», «КОБРА Родной язык», ONews Украина, Повестки Харьков, Воздушная Тревога Де Ракета, Повестки Одесса, Вручают повестки Одесса и область, Запорожье, Чернигов, Черкассы, сегодня БДСН | Война 2023 года | Новости, Ужгород, Информационный Агент Украины, Донбасс➔Оперативный, Хмельницкий Главное, Волынь Главное, Львов Главное, Тернополь Главное, ТИПОВОЕ РОВНО, Типовой Луцк, Ровно Главное, Куда летит Шахид Ракета і т.д", - йдеться у повідомленні.

У Новій пошті наголосили, що не мають жодного відношення до цього оголошення. Усі телеграм-паблік, які розповсюджують цю інформацію, сприяють шахраям обманювати людей.

"На жаль, більшість телеграм-каналів сьогодні анонімізовані, вони свідомо використовують згадку про компанію як клікбейт у рекламі, за яку беруть гроші, і чим вводять в оману своїх передплатників. Закликаємо всіх мешканців України бути уважними, не розповсюджувати неперевірену інформацію та не довіряти їй”, - попросили у Новій пошті.

Нагадаємо, що в Офісі Президента вперше заговорили про поразку у війні: "Це унеможливить звільнення".

Раніше ми повідомляли, що користуйся зараз, а плати потім: Lifecell пропонують до 400 гривень на рахунок своїм абонентам.