Гроші на мобільний рахунок усі ми кладемо регулярно: хтось раз на місяць, а хтось навіть раз на 10-14 днів.

Звичайно, це важливо, особливо у воєнний час, щоб завжди бути на зв'язку. Зараз у абонентів одного з українських мобільних операторів з'явилася можливість отримати до 800 гривень на рахунок. А погодьтеся, це дуже приємна сума у ​​цьому випадку.

мобільний телефон
мобільний телефон

Про це повідомила пресслужба компанії Lifecell у Фейсбук.

Так, послугою можуть скористатися індивідуальні та корпоративні абоненти, які обслуговуються на умовах передплати три або більше місяців та поповнили рахунок на 80 гривень або більше за останні 60 днів. Окрім абонентів, які перебувають на території населених пунктів, визначених у Розпорядженні Кабінету Міністрів України №1085-р від 07.11.2014.

При цьому, якщо протягом 2 днів ви не зможете поповнити основний рахунок, плату за користування послугою буде утримано при наступному поповненні разом із сумою використаних коштів.

Акція від Lifecell
Акція від Lifecell

Термін дії додаткових коштів – 7 днів (з дня початку використання). Якщо протягом цього періоду рахунок не буде поповнено, можливість використання послуг за рахунок додаткових коштів припиняється та буде відновлено автоматично після повернення використаних коштів та оплати вартості послуги.

"Додаткові гроші рятують, коли на рахунку 0, а зв'язок чи інші послуги потрібні прямо зараз! Підключайте послугу та отримайте на мобільний рахунок від 40 до 800 грн саме тоді, коли вони необхідні. Користуйтеся зараз – платіть потім",- підкреслили в компанії.

Для підключення необхідно набрати *117*1#. Перевірка використаної суми та суми до оплати - 111*111#.

Нагадаємо, що віялові відключення світла не за горами: міністр розповів, як зробити так, щоб не відключили інтернет.

Раніше ми повідомляли про графіки відключень світла через мінусову температуру: в YASNO розповіли, до чому готуватись українцям.