З початку повномасштабної війни в Україні не працюють усі цивільні аеропорти і з місяця на місяць з'являється інформація про їхнє відкриття.

Нещодавно розмовляли про відкриття аеропорту в Ужгороді, адже там теоретично можна гарантувати безпеку польотів. Але зараз несподівано стало відомо, що першим відкриють аеропорт "Бориспіль".

Аеропорт Бориспіль, фото з вільних джерел
Аеропорт Бориспіль, фото з вільних джерел

Аеропорт "Бориспіль" стане першим цивільним аеропортом, який відкриють в Україні, щойно це дозволить ситуація з безпекою. Про це заявив заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга.

У свою чергу, голова ВП Андрій Єрмак нагадав, що о 03:00 24 лютого 2022 року з «Борисполя» вилетів останній пасажирський літак, і висловив переконання, що незабаром аеропорт знову відправлятиме і прийматиме повітряні судна.

"Це повернення до елементів світу можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об'єкту. Завдяки нашим Силам оборони та нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми, — сказав чиновник.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

Нагадаємо, що "Бориспіль" скоро буде готовий зустрічати літаки: іноземна компаніявже підписала договір.

Раніше ми повідомляли, що в Україні хочуть відкрити аеропорт для цивільних перельотів: у Зеленського розповіли, як це зробити.