Багато років столична влада "мусолила" будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, який мав з'єднати лівий та правий берег Києва.

Звичайно, він значно розвантажив би Північний міст (колишній Московський), на якому вічно утворювалися пробки в годину-пік. Наразі, через 30 років, Віталій Кличко оголосив про відкриття 10-кілометрового шляхопроводу. Щоправда тільки для автобуса під номером 111 та екстрених служб.

Віталій Кличко на мосту, фото із соцмереж
Віталій Кличко на мосту, фото із соцмереж

"Зокрема, на першому етапі тут працюватиме автобусний маршрут № 111 за напрямом «Станція метро "Площа Українських Героїв" – станція метро "Лівобережна". Подільсько-Воскресенський мостовий перехід – найбільший з об'єктів транспортної інфраструктури Києва та України. Протяжність мостового переходу – понад 10 км. Ще кілька років тому першим етапом запуску ми планували та обіцяли забезпечення руху пасажирського автотранспорту. І сьогодні нарешті це сталося! - повідомляє мер Києва.

Також він повідомив, що це перший етап на шляху будівництва метро на Троєщину. Більше того, кілька станцій вже є на нижньому ярусі мосту.

"А далі метро має піти під землю. І роботи з облаштування тунелів також активізуємо. Нас суттєво сповільнили спочатку пандемія, а потім широкомасштабна війна,- продовжує Кличко.

Подільсько-Воскресенський міст, фото із соцмереж Кличко
Подільсько-Воскресенський міст, фото із соцмереж Кличко

До кінця 2024 року Віталій Кличко обіцяє забезпечити автомобільний проїзд на міст з вулиці Бальзака, а вже потім – фінальним етапом – буде і метро на Троєщину, для якого зараз тривають будівельні роботи.

Нагадаємо, що у Верховній Раді визначили, коли пройдуть президентські вибори: скільки залишилося Зеленському.

Раніше ми повідомляли, що 3 області України можуть піти на карантин через коронавірус: головний санлікар розповів про ситуацію.