Росіяни неодноразово впроваджували в український інформаційний простір ІПСО, щоб люди вірили в невдачі нашої країни.

З недавнього – агенти намагалися вбити клин між Залуджним та Зеленським, створюючи видимість конфлікту. Також часто можна натрапити на відео в тиктоці, де нібито українські військові скаржаться, що їх покинули, що всі помруть і просять про допомогу. Незамінним вигуками при такому є заклики збирати "третій Майдан". Звичайно ж, це все російські хитрощі для розколу нашого суспільства і сефсас відбувся ще один - з мобілізацією бабусі.

Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел
Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел

У мережі поширюється фейк про вручення у Дніпрі повістки 86-річній переселенці з Бахмуту Донецької області. Відео відео, на якому фігурує повістка та паспорт жінки, оприлюднила її онука.

"Я просто в шоці. Цю повістку надіслали моїй бабусі, бо вона має медичну освіту», — обурюється дівчина.

Вона розповіла, що вивезла родичку із Бахмута у березні 2022 року. Сім'я переїхала до Дніпра як переселенці, вони мають тимчасову реєстрацію.

"Те, що мене обурює вже зовсім – їй 86 років! Вони в ТЦК вже взагалі очманіли? Мені ось цікаво, це така помста, бо моя бабуся з Донецької області? - запитує дівчина.

На відео можна побачити повістку та паспорт, де збігаються прізвище, ім'я та по батькові, а також дата народження жінки. Однак, швидше за все, це фейк, оскільки ВСУ не має звання "рядовий", який фігурує на порядку денному. До того ж це слово написано російською мовою, а решта даних – українською.

Фейкова повістка бабусі
Фейкова повістка бабусі

Нагадаємо, що ЗСУ починають будувати фортифікації, а Зеленський попередив путіна та росіян: "Готуємо далекобійні речі".

Раніше ми повідомляли, що відпочили від снігу - ловіть новий циклон: в Україні знову очікується погіршення погоди, ДСНС попереджає.