Всі ми знаємо, що найвище керівництво країни перебуває в перманентній небезпеці, оскільки росіяни так і прагнуть з ними розправитися.

Ми вже чули про те, що на Володимира Зеленського 5 або 6 разів намагалися здійснити замах. Про це розповідав сам президент. А тепер, мабуть, майже дісталися голови ГУР.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

У Маріанни Буданової діагностували отруєння важкими металами, про це повідомило видання Бабель, посилаючись на джерела у розвідці.

"Ці речовини ніяк не використовуються в побуті та військовій справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини», – розповіли джерела.

Після тривалого погіршення здоров'я Маріанну Буданову госпіталізували. Вона вже завершує курс лікування та буде під наглядом. Розслідується спроба вбивства.

Маріанна Буданова, фото із соцмереж
Маріанна Буданова, фото із соцмереж

Отруєння дружини Буданова Маріанни офіційно підтвердили у ГУР. Також у відомстві заявили, що крім Маріанни було отруєно ще кілька співробітників ГУРу. Вони всі вже йдуть на виправлення. І це не дивно, адже, як сам зізнавався Кирило Буданов в одному з інтерв'ю, його дружина з початку повномашстабної війни живе з ним у кабінеті ГУР.

Зазначимо, що у самого глави розвідки отруєння виявлено не було.

Нагадаємо, що Канада вирішила відвернутися від України, Трюдо розкритикував партію: "Українці зазнавали болю раніше".

Раніше ми повідомляли, що Росія була готова закінчити війну навесні 2022 року, Арахамія розповів про переговори: "Приїхав Джонсон і сказав, що воюватиме".