26-27 листопада Україну накрила сильна хуртовина, найбільше дісталося Одесі, де й досі залишаються без світла деякі райони міста.

Серед наслідків стихії – загиблі українці, заблоковані траси, пошкодження критичної інфраструктури країни. Звісно, ​​така погода наштовхнула українців на тривожні думки щодо майбутньої зими, але, як повідомляють синоптики, вона буде аномальною.

Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua
Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua

Про це розповів український синоптик Микола Кульбіда в інтерв'ю NV.

Так, за словами синоптика, у світі все частіше відчувається вплив кліматичного явища Ель-Ніньо. При цьому в Україні з роками може статися так, що наші нащадки взагалі не знатимуть, що таке справжня зима. Що стосується майбутньої зими, то Кульбіда зазначив, що можливі аномальні температури.

"Зима буде теплішою, кількість опадів у вигляді снігу менша. Хоча це абсолютно не виключає того, що сніг випадатиме, але він, звичайно, довго не лежатиме. Він зійде. Відновлення снігового покриву можливе, але цей сніговий покрив буде нестійким», – розповів він.

Крім того, синоптик повідомив, що до кінця століття середня температура взимку може бути на 3 градуси вищою, ніж зараз. За його словами, якщо так насправді станеться, це означає, що зими в Україні не буде.

Снігоприбиральна техніка, зима, фото: ukrainci.com.ua
Снігоприбиральна техніка, зима, фото: ukrainci.com.ua

Нагадаємо, що мороз до -11 і трохи снігу: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні вже скоро, коли чекати холоду.

Раніше ми повідомляли, що в Україні хочуть відкрити аеропорт для цивільних перельотів: у Зеленського розповіли, як це зробити.