Ніч з 24 на 25 листопада 2023 стала вночі ударів російських дронів по Києву.

Це вкотре нагадало нам, що війна триває і якщо хтось забув про це, оскільки знаходиться далеко від лінії фронту, то варто прокидатися. Коли ж це все закінчиться і чи нарешті будуть хороші новини? На жаль, відповіді на ці питання може дати мало хто. Але екстрасенс Ірина Клевер спробувала. Майстер карт Таро виявила, що вже під кінець року на українців чекає дуже потужна інформація, яка може навіть шокувати.

Ірина Клевер, кадр з відео
Ірина Клевер, кадр з відео

Про це Ірина Клевер розповіла у новому ефірі на YouTube-каналі "UA PROGNOZ".

За її словами, зараз це засекречена інформація і так триватиме ще близько чотирьох тижнів, тобто до Нового року. Однак потім про все стане відомо.

"І тоді буде для України хоча б бачитися новий шлях. Це побачать не лише люди, які працюють із певними інструментами на кшталт карт, рун чи іншими. Це зможе побачити і звичайна людина теж, - підкреслила Ірина.

Ірина також розповіла, що відбувається у Росії. За її словами, у медійному просторі часто став з'являтися нинішній секретар Ради безпеки Росії, екс-керівник ФСБ Микола Патрушев. Він виконує роль чийого помічника, оскільки "король", тобто Путін помер, а наступника ще немає. Тому Патрушев "сам себе коронував і керує". Однак це триватиме недовго, близько п'яти тижнів.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

Тарологиня розповіла, чи змусять Україну поступитися землею, щоб закінчити війну. Вона наголосила, що ультиматуми вже починають тиснути на президента України Володимира Зеленського.

Проте навіть якщо Україну «дотиснуть» і вона погодиться, це не означає закінчення війни за її територію. Зрештою, Україна отримає той самий документ про возз'єднання територій.

Нагадаємо, що Володимира Зеленського суворо попередили, президент може влізти в неприємності:"Це великий обман".

Раніше ми повідомляли, що відома таролог попередила українців, на кону багато чого стоїть: "Який -те хаос, хтось склеїв ласти".