24 листопада 2023 року вийшло інтерв'ю з Давидом Арахамією, де він розповів про те, що росія так і чекатиме на запрошення України за стіл переговорів.

І це буде їм на руку, на відміну від нас. Адже як тільки пройдуть чутки про те, що розпочинаються переговори, всі постачання озброєння, які й так затримуються, припиняться зовсім.

Давид Арахамія
Давид Арахамія

У світовому співтоваристві також коментують можливі переговори з Росією. Більше того, в МЗС Литви переконані, що Україну можуть до них схиляти. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Україна буде змушена піти на переговори з Росією, якщо західні країни знизять свою допомогу, сказав міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс.

"Відсутність у Києва ракетних систем та боєприпасів, а також багатомісячний процес прийняття рішень у ЄС можуть поставити Україну в становище, в якому вона не матиме іншого вибору, окрім як просити миру. Це не буде вибір України, - зазначив голова МЗС.

Габрієлюс Ландсбергіс, фото з вільних джерел
Габрієлюс Ландсбергіс, фото з вільних джерел

"Україна, яку ми знаємо, та Україна, якій ми допомагатимемо, поки дихаємо, ніколи не піде на переговори з терористами. Але реальність може бути саме такою, - додав він.

У той же час Ландсбергіс висловив розчарування тим, що допомога США блокується республіканцями, а ЄС не в змозі надати Києву достатньо снарядів.

Нагадаємо, що Володимира Зеленського суворо попередили, президент може влізти у неприємності: "Це великий обман".

Раніше ми повідомляли, що у Володимира Зеленського з'явився новий друг у боротьбі з путіним: Аргентина хоче стати штаб-квартирою.