Українці з нетерпінням чекають на закінчення війни і такої довгоочікуваної перемоги.

Зараз, за ​​розрахунками експертів, росіяни повинні були б обстрілювати нашу інфраструктуру, але вони вичікують, не завдаючи таких масштабних ракетних ударів, як минулого року. А може, це початок нашої перемоги? Про кінець війни розповіла відома таролог Яна Тимощук та її прогноз не те щоб дуже райдужний.

Яна Тимощук, фото: пресслужба Уніан
Яна Тимощук, фото: пресслужба Уніан

За словами Яни Тимощук, карти Таро кажуть, що війна завершиться саме тоді, коли закінчаться кошти. Про це стало відомо завдяки новому інтерв'ю Яни Тимощуку для одного з українських видань.

"Ця війна не залежить від України, тому що всі правителі, які керують війною, перебувають за кордоном. І поки що вони не планують її зупиняти", - заявила експерт.

Швидка допомога, війна в Україні, кадр з відео
Швидка допомога, війна в Україні, кадр з відео

При цьому вона зазначила, що згідно з астрологічними розрахунками, війна може закінчитися в 2026 році, коли закінчується фаза по карті "Помірність".

Проте це буде остаточне припинення бойових дій. Швидше за все, продовжила Тимощук, це буде гойдалка.

"Єдиний момент, коли війна може закінчитися раніше – вступ України до Європейського союзу. При цьому я не бачу, що нас візьмуть у союз, — підсумувала астролог.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн
Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн

Також Яна Тимощук відповіла на запитання, чим для України закінчиться цей 2023 рік.

"Може бути підписання якихось документів, але не варто цього робити, якщо йдеться про якийсь союз, бо це великий обман. За це можуть дати дуже хороше фінансування, але цього не варто. Будуть погані наслідки, - розповіла Яна.

Нагадаємо, що Олена Зеленська розповіла про втому від війни: "Солдат не втомився, а людивтомилися в безпечних містах".

Раніше ми повідомляли, що "Для України ще не час": Макрон заявив, що нашу країну чекає критичний місяць.