Украінці з окупованими з россмією територій дуже пристрасно хочуть повернутися в Україну і всіляко намагаються наблизити цей солодкий день.

Звичайно ж, це видно і по дітях, яких росіяни намагаються придушити. Адже саме на пропаганду в школах робиться велика ставка від путіна та його посібників. Ось і проукраїнських дітей із окпірованих териорій забирають у "табори перевиховання". Йдеться про сотні підлітків.

Школярі, сніг, фото з вільних джерел
Школярі, сніг, фото з вільних джерел

У Міністерстві оборони Великобританії повідомили про те, що на сьогодні щонайменше 11 000 українських дітей утримуються в 43 так званих "таборах перевиховання" по всій Росії за тисячі кілометрів від будинку.

За даними британської розвідки, з початку повномасштабної війни діти віком від чотирьох місяців, які проживали на тимчасово окупованих територіях, були вивезені до 43 таборів по всій Росії, у тому числі і в анексованому Криму, а також Сибіру, ​​для "проросійського патріотичного та військового виховання"; .

Нагадаємо, що "Бориспіль" скоро буде готовий зустрічати літаки: іноземна компаніявже підписала договір.

Раніше ми повідомляли, що 12-річна дівчинка збирала гроші для ЗСУ, але на неї напав українець, щоб забрати гроші: застосував силу "по помилці".