З 24 лютого 2022 року авіарух цивільних літаків над Україною припинився і не відновлюється досі.

Нещодавно стало відомо, що столичний аеропорт Бориспіль готовий приймати пасажирів через місяць після перемоги України, проте зараз стало відомо про старт відновлювальних робіт там.

Аеропорт в Україні, фото з вільних джерел
Аеропорт в Україні, фото з вільних джерел

15 листопада 2023 аеропорт "Бориспіль" підписав меморандум з американською інфраструктурною консалтинговою компанією АЕС. Ця компанія займається відновлювальними роботами. Вона брала участь у повоєнному відновленні в Іраку, Афганістані та Боснії, а також у відновленні після стихійних лих у Непалі, Гаїті, Японії, Індонезії та країнах Карибського басейну.

В Україні іноземну компанію зацікавило відновлення та модернізації інфраструктури аеропорту "Бориспіль" та авіаційного сектору України в цілому. З початку повномасштабного вторгнення аеропортова інфраструктура зазнала серйозних руйнівних втрат не лише в Києві, а в Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах.

Американська компанія готова допомагати із відновленням.
Американська компанія готова допомагати із відновленням.

За кілька днів до цього стало відомо, що дві корейські компанії: Korea Airports Corp. (KAC) та Hyundai Engineering & Construction Co. візьмуть участь у реконструкції "Борисполя". Сторони домовилися, що KAC – державний оператор аеропортів Південної Кореї, надасть обладнання для навігаційної безпеки та консультації з управління аеропортом.

Нагадаємо, що в Україні хочуть відкрити аеропорт для цивільних перельотів: у Зеленського розповіли, як це влаштувати.

Раніше ми повідомляли, що свято до нас приходить: у Києві на ВДНГ відкривається "Зимова країна", що нового буде у 2023 році.