Сучасний світ жорстокий і ясно. що безпечно почуватися дівчатам не можна ніде, навіть із власною матір'ю.

Всі ми думали ці історії про те, як дівчата зазнавали насильства в таксі, школі, клубі, вдома у подруги або у власному під'їзді. Але зараз в Україні набирає обертів домашнє сексуальне насильство, яке провокується найближчими людьми по відношенню до своїх дітей.

Поліція, фото: ukrainci.com.ua
Поліція, фото: ukrainci.com.ua

У понеділок, 20 листопада, в Київській області затримали педофіла, який ґвалтував 12-річну падчерку і розбещував її молодшу 10-річну сестру. Це все відбувалося на очах матері. Жінка робила відео та поширювала в Інтернеті. Про це повідомляє поліція Київської області. Пара міститься під вартою без альтернативної застави.

"Поліцейські встановили, що жінка виготовила відеофайл порнографічного характеру за участю двох своїх дочок, 2011 та 2013 років народження, та розмістила його в мережі Інтернет. А її чоловік вчинив дії сексуального характеру щодо однієї з падчериць. Свої дії знімав за допомогою відеозапису, - йдеться в повідомленні.

Вітчим ґвалтував падчерку, фото: поліція Київської області
Вітчим ґвалтував падчерку, фото: поліція Київської області

Дітей поки що віддали їхньому біологічному батькові. Слідчі дії проти подружжя продовжуються.

Нагадаємо, що п'яний чоловік убив дитину у Києві після зауваження: загрожує до 15 років позбавлення волі .

Раніше ми повідомляли, що 12-річна дівчинка збирала гроші для ЗСУ, але на неї напав українець, щоб забрати гроші: застосував силу "по помилці".