Не встигла в Україну прийти погодна осінь, як уже її проганяє зима, яка вирішила влетіти до нашої країни.

Можливо, це пов'язано з тим, що всі проігнорували листопад і одразу з 1 числа останнього місяця осені почали готуватися до Нового року, от і закликали зимушку. Але одне залишається фактом – снігом засипало вже не лише вершини Карпат, а й міста України.

Сніг у Карпатах, фото: chornоgora.rescue112/Faceboоk
Сніг у Карпатах, фото: chornоgora.rescue112/Faceboоk

У ніч проти суботи, 18 листопада, Захід України засипало снігом. Так, на деяких ділянках доріг вже працює снігоприбиральна техніка.

Зокрема, голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що через негоду у Львівській області на дороги випустили понад 10 одиниць техніки.

"Цієї ночі та вранці дороги місцевого значення очищали 12 одиниць техніки, застосували 72 тонни піщано-соляної суміші. На дорогах державного значення задіяли 24 одиниці техніки, застосували 96 тонн суміші, - розповів він.

Також сніг випав і на Тернопільщині. У мережі можна побачити фото снігу на території Почаївської Успенської лаври у Кременецькому районі Тернопільської області.

Нагадаємо, що температура різко впала, а хуртовина продовжується: в Україну прийшла справжня зима зі снігом.

Раніше ми повідомляли, що мороз до -11 і трохи снігу: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні вже скоро, коли чекати холоду.