З 24 лютого 2022 року в Україні перефарбовані будь-які пасажирські авіарейси.

І хоча не раз починали розмови про те, що якісь аеропорти можуть почати роботу ще до кінця війни, але до справи так ніхто і не доходив. І поки столичний аеропорт "Бориспіль" упорядкований і готовий розпочинати роботу в першу хвилину після оголошення безпечного повітряного простору, в Офісі Президента розповіли про можливість старту цивільних польотів.

Аеропорт
Аеропорт

Керівник офісу президента Андрій Єрмак під час виступу в Інституті Хадсона у рамках своєї поїздки до США заявив про можливість відкриття одного із цивільних аеропортів ще до кінця війни.

Єрмак не назвав аеропорту та конкретних часових рамок для його відкриття.

Водночас, за інформацією джерел УП, йдеться про одне із міст на заході України. Аеропорт готуються відкрити ще до завершення війни.

У своєму виступі Єрмак також зупинився на посиленні українського ППО.

"Україні потрібна надійна парасолька. Ми вже працюємо над цим з нашими партнерами, - заявив він. - Це ознака того, що наближається переломний момент у війні. Наступний рік стане вирішальним у цьому відношенні" , - підкреслив Єрмак.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

Ось і подарунок на Миколу: в Україні хочуть мобілізувати "блатну" категорію громадян.

Раніше ми повідомляли, що екс-міністр побив до смерті дружину в ресторані: записи з камер стерли, а суддя не знає, кому вірити.