Буквально рік тому глава ГУР Кирило Буданов увреннг заявляв, що до початку літа 2023 року ЗСУ увійдуть до Криму і війна з росією перебуває на фінішній прямій.

Українці йому тоді вірили і дивилися в майбутнє з оптимізмом, бо до того всі його слова виявлялися правдою. Коли українські військові не досягли не те, що Криму, а навіть лівого берега Херсона, то звісно ж постали питання. На це голова ГУР відповідав, що контрнаступ ЗСУ повністю вибився із графіка. Здавалося б нічого страшного, але зараз він зробив ще більш лякаючу заяву.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

Тепер глава ГУР вважає, що все може бути т.зв. японським сценарієм. Стан війни може продовжуватися у низькій фазі інтенсивності десятиліттями.

Своїми думками Буданов поділився з виданням NV. Є два варіанти розвитку подій.

"Поки що в Росії ще зберігається економічна стійкість. Так, ми спостерігаємо у них масштабну кризу пального, різке подорожчання продуктів харчування (за останні два місяці там двічі підскочили ціни на 15-20%) та інших товарів та послуг. Це все розхитує їхню економіку та соціальну сферу, реальні проблеми вони відчують у 2025 році" , - вважає Буданов.

Ракетний удар по Україні, рятувальники, кадр із вільних джерел
Ракетний удар по Україні, рятувальники, кадр із вільних джерел

Але Буданов також навів випадки історії, коли давні війни між державами юридично не завершені. У "простому прикладі" - РФ і Японія, після 1945 так і не підписали мирний договір на рахунок Північних островів (які росія називає Курильськими островами).

Нагадаємо, що глава ГУР розповів про удари ЗСУ по ППО росіян і поділився секретом: "Це наші предки Москву палили свого часу".

Раніше ми повідомляли, що затишшя закінчилося, постраждають ТЦ та школи: астролог розповіла, якими містами цілитимуть окупанти.