Тиждень для українців розпочався з похолодання і навіть подекуди пролітав сніг.

Якщо на вихідних це були Карпати, то пізно ввечері 12 листопада сніжинки посипалися і на Київщині. в Ірпінь. Ось такий різкий настання зими накрив українців і, звичайно ж, багатьом важливо знати, коли країну накриють снігопади. Це можна дізнатися завдяки сервісу Ventusky.

Зима в горах (фото: facebook.com/chornogora.rescue112)
Зима в горах (фото: facebook.com/chornogora.rescue112)

Погода на 17 листопада

Вдень прихід похолодання із мокрим снігом спочатку відчують на собі лише мешканці Вінницької, Житомирської та Кіровоградської областей.

А ввечері мокрий сніг очікується у Карпатах, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Одеській та Черкаській областях.

Вже до ночі дощі із мокрим снігом синоптики обіцяють майже по всій території правобережної України. Найбільше опадів припаде на центральні регіони.

Школярі, сніг, фото з вільних джерел
Школярі, сніг, фото з вільних джерел

Погода на 18 листопада

Вранці снігова погода прогнозується майже у всіх областях України. Опадів не очікується в Одеській, Херсонській та західних областях, а також у Криму. Вдень опади у вигляді мокрого снігу переважатимуть у більшості регіонів. Відносно суха погода буде лише у центральних та південних областях.

Увечері 18 листопада дощі із мокрим снігом синоптики прогнозують у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Рівненській областях. В інших регіонах України очікується суха погода із поривами вітру.

Нагадаємо, що температура різко впала , а хуртовина продовжується: в Україну прийшла справжня зима зі снігом.

Раніше ми повідомляли, що мороз до -11 та трохи снігу: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні вже скоро, коли чекатиме на холод.