Секретар РНБО Олексій Данилов буквально нещодавно обіцяв українцям гарні новини за Кримським напрямом.

Багато хто це, можливо, пропустив, бо посипав голову попелом через нібито невдалий контрнаступ ЗСУ. Але, як з'ясувалося. у Криму і справді жарко-жеря, огня-вогник. 10 листопада 2023 року це довели бійці ГУР.

кримський міст
кримський міст

Результати проведеної 10 листопада 2023 року дорозвідки в районі бухти Вузька на території тимчасово окупованого Криму свідчать: після атаки надводних ударних дронів малі десантні кораблі ЧФ РФ знищені. Про це повідомляє прес-служба ГУР.

Згідно з отриманим новим розвідданим, поразки отримали два катери оккупантів: один корабель давнішого проекту 1176 "акула", інший новіший — проекту 11770 "серна".

"У результаті атаки обидва судна росіян пішли на дно: «акула» ― одразу, «сірка» ― ще безуспішно поборолася за живучість, але теж затонула. Полювання триває!", - йдеться у заяві.

Нагадаємо про мирні переговори та повернення до кордонів 24 лютого 2023 року: астролог розповів, коли почнеться перемога .

Раніше ми повідомляли, що у Литві стурбовані мирними переговорами Зеленського та путіна: "Наші діти будуть нас проклинати в окопах.