В Україні триває повномашстабна війна і багато еуспертів зі жалем кажуть уповільнення бойових дій, які на руку росії.

Президент України наполягав на тому, що операції триватимуть незважаючи на зиму, сніг та холод, адже нам не можна давати росії можливість відпочити та відновити сили. І поки експерти розповідають, як усе погано, астрологи заявляють про майбутні успіхи.

українські ЗСУ та розбита техніка рашистів
українські ЗСУ та розбита техніка рашистів

Астролог Влад Росс переконаний, що повномасштабна війна закінчиться відразу після смерті диктатора Володимира Путіна. Тоді, за його словами, відбудуться переговори.

Під час цих переговорів, продовжив експерт, російські війська почнуть залишати Україну. В результаті ми зможемо повернутися до кордонів 24 лютого 2022 року.

"Після смерті Путіна гарячий конфлікт може бути заморожений і розпочнуться переговори. Спочатку йтиметься про повернення до кордонів 24 лютого. Це буде пов'язано з тим, що Меркурій увійде на знак Стрільця, який символізує міжнародні переговори. Українським військам, швидше за все, навіть не доведеться прориватися з боями до Чонгара, – сказав Влад Росс у коментарі «Главреду».

Влад Росс
Влад Росс

Він додав, що російські загарбники дадуть спокій навіть Запорізькій і Херсонській області, які зараз страждають від їхньої агресії. Однак під Авдіївкою, як каже Росс, запеклі бої поки триватимуть.

Нагадаємо, що у Литві стурбовані мирними переговорами Зеленського і путіна: "Наші діти будуть нас проклинати в окопах".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів, чи будуть президентські вибори у 2024 році: "Легковажно і граючи".