Війна об'єднала всіх українців із різних куточків світу всі почали допомагати один одному, щоб швидко пережити цей важкий період у нашій історії.

Навіть діти всі розуміють і почали організовувати різні збори для військових. Але є такі свідомі маленькі громадяни, а є "елементи", яких соромно називати українцями. 48-річний чоловік простежив за дітьми, які збирали гроші на Хрещатику у Києві, і після цього напав на неповнолітню дівчинку.

Хрещатик, Київ готується до оборони
Хрещатик, Київ готується до оборони

Школярка разом із друзями збирала гроші, щоб передати їх на потреби воїнів ЗСУ. Це сталося у вересні 2022 року, на Хрещатику. Зловмисник помітив групу дітей, які грали на музичних інструментах і цим збирали кошти. Коли вони закінчили виступ, гроші поклали до рюкзака і пішли. А киянин простежив за ними, наздогнав 12-річну дівчинку, схопив її за волосся та повалив на землю, намагаючись відібрати рюкзак.

Він протяг її аж два метри по землі, але благо поряд знаходилися перехожі, які зупинили злочинця. У суді він, звичайно ж, визнав свою провину, але лише частково. Нібито він не хотів її пограбувати і навіть застосував насильство "по помилці".

У результаті його засудили за частиною 3 статті 15, частиною 4 статті 186 ККУ — 6 років та 8 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо, що поліцейські побили військового , який проходив ВЛК, але співробітники мають свою версію подій: відео з бодікамери.

Раніше ми повідомляли, що електронна черга на ВЛК стала реальністю: як це працює і хто має записатися вже зараз.