В останні дні ми не спостерігаємо очікуваних масованих ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури.

Опалювальний сезон у повному розпалі, а ночами ми стикаємося лише з нечисленними шахедами-мопедами. Що ж сталося і чому зволікають росіяни? Чи, може, у них закінчилися ракети? Відповіді на ці запитання дали у Повітряних силах.

запуск рашистських ракет
запуск рашистських ракет

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону заявив, що російські окупанти все ж таки готуються до нових масованих обстрілів дронами і ракетами по території України. Але й українці не відстають і не зволікають із підготовкою нашеф ППО.

"Ми не те, що готуємося - ми готові. Тому що 24/7 - це звична робота Повітряних сил упродовж усієї війни. Тут без варіантів, ми маємо очікувати у будь-який момент загрози, будь-яку повітряну мету", - сказав він .

Гнат розповідає, що після попередніх масованих ударів дронами та ракетами, зараз активність оккупантів стала на паузу для того, щоб накопичити свої ресурси для майбутньої потужної атаки.

ракетний удар по Вінниці
ракетний удар по Вінниці

"Були паузи у них, тому що не нескінченні боєприпаси, не нескінченні ракети. Тому вони чудово розуміють і завдають таких поодиноких ударів. Учора "Іскандери", а сьогодні Х-59", - пояснив речник.

Військове керівництво країни не виключає, що окупанти можуть повторити історію минулого року і намагатимуться залишити нас без світла цього опалювального сезону.

Нагадаємо, що гендиректор YASNO розповів про відключення світла в Україні: "Графіки не будуть застосовані".

Раніше ми повідомляли, що ППО довкола Києва не гарантує повного захисту: голова КДВА Попко попередив українців - навіть "Залізний купол" не справляється.