Чорнобаївка була відома на початку війни "м'ясорубкою", в яку щоразу влазили росіяни і перемелювалися там.

Також родом звідти відома тарологиня Стелла, яка нещодавно розповіла, що їй показали карти щодо прогнозу для України на останні два місяці 2023 року.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Таролог повідомила, що Херсонську область вже можуть звільнити до кінця цього року.

"Україна знаходиться під 5 арканом, що показує звільнені території. Тут ще 4 мечі є, яка показує стабільність та зупинку активних дій. Херсонська область велика, тому швидше за все ЗСУ вдасться звільнити території, ближче до самого Херсона. Села та містечка біля Криму ще на якийсь час після цього будуть під контролем окупантів", - наголосила тарологиня.

Тарологиня Стелла, кадр з інтерв'ю
Тарологиня Стелла, кадр з інтерв'ю

Вона також додала, що хоча у росіян багато техніки та ресурсів, проте їм все одно важко, і вони багато втрачають на передовій. Стелла додає, що вони, звичайно, ще якийсь час триматимуться на своїх позиціях. Однак довгий час вони не можуть боронитися на передовий. Йдеться про тривалість не більше року, і це пов'язано більше не з ресурсами, а з подією.

"За цими картами воно все сходитиме нанівець. Тут справа не в ресурсах, а в тому, що може статися якийсь хаос, непередбачувані події, глобальні зміни. Окупанти почують, що хтось "склеїв ласти" і зрозуміють, що стояти на тому напрямку немає сенсу" , - наголосила тарологиня.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, що Україні вдалося вибити флот рф з Криму: "Це історичне досягнення".

Раніше ми повідомляли, що Володимир путін не вірить у перемогу Росії і просто хоче увійти в історію: мольфар розкрив правду про стан диктатора.