Минулої осені, поки Україна зазнала ракетних обстрілів росіян і багато хто сидів без світла, весь світ зустрічав прем'єру серіалу "Венздей" про похмуру дівчинку з родини Аддамс.

Звичайно, найбільше шанувальникам серіалу запам'ятався танець підлітка на балу, на який потім наклали найкращу пісню Леді Гаги, під яку танцював увесь світ, а танець став трендом.

І так, хоч українці сиділи без світла, але вони також переглянули серіал і приєдналися до масових танців. Тренд дійшов і до ЗСУ. Серед воїнів був Марк Оз, танець якого переглянули сотні тисяч чоловік і військовий став нашим прототипом Уенсдей. Проте нещодавно Україну накрила моторошна новина - воїн, який здобув неймовірну популярність після танцю "Венздей", загинув. Про це говориться на офіційному сайті Мурованокуриловецького району, звідки він родом, село Петримани, Вінницька область.

Марк Оз, фото із соцмереж
Марк Оз, фото із соцмереж

Пішов із життя хлопець, знищуючи окупантів на Харківському напрямку, 11 жовтня. Марк 1998 року народження, він у перших рядах, як резервіст, пішов воювати від 24 лютого. Спочатку розвідником, потім артилеристом.

"Марк міг би щасливо жити, продовжувати бути люблячим сином, хорошим товаришем, успішним молодим чоловіком, який мріяв стати актором, якби не проклята війна…", - йдеться на сайті .

У хлопця у сім'ї залишилися мама та брати.

Нагадаємо, що хочеш повернутися – заплати щонайменше 25 тисяч гривень: в Україні пропонують покарання за виїзд після 24 лютого.

Раніше ми повідомляли, що зрадник із Куп'янська допоміг окупантам захопити газове підприємство: підказував локації для ударів.