З наступного тижня, з 30 жовтня у деяких містах у школярів розпочинаються осінні канікули. У когось вони почалися цього тижня.

Також є й ті, хто залишився без осіннього відпочинку за рахунок зимових канікул. Передбачається. що взимку може бути складна ситуація з опаленням та електрикою та небезпечна сіоуація з обстрілами, тому в деяких областях дійшли висновку подовжити зимові канікули аж до цілого місяця.

То хто ж відпочиватиме довше цієї зими? Давайте розумітися.

Школярі, фото з вільних джерел
Школярі, фото з вільних джерел

Орієнтовно українські школярі підуть на зимові канікули чи 23 грудня – 7 січня, чи 30 грудня – 14 січня 2024 року.

Київ

У столиці зимові канікули мають проходити в період з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року. Крім того, київські першокласники отримають додатковий тиждень канікул з 19 по 25 лютого.

Івано-Франківськ

В ліцеях та гімназіях Івано-Франківської громади зимові канікули розпочнуться 27 грудня 2023 року та триватимуть до 26 січня 2024 року. Директори навчальних закладів можуть самостійно приймати рішення, чи залишати весняні та осінні канікули або робити один місяць зимових канікул.

Житомир

У Департаменті освіти міста заявили, що терміни канікул можуть залежати від ситуації в Україні, температурного режиму, ситуації зі світлом. Орієнтовано ж діти відпочиватимуть у період із 23 грудня по 14 січня.

У Дніпрі зимові канікули – 23 грудня 2023 р. – 7 січня 2024 р., у Харкові та на Полтавщині – з 30 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року. У Черкасах зимовий відпочинок школярів триватиме з 23 грудня до 7 січня.

Школярі, фото з вільних джерел
Школярі, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що в Україні повністю приберуть заочку , а спеціальність можна буде змінити до 3 курсу: на що чекати студентам.

Раніше ми повідомляли, що в Україні дозволили мобілізацію студентів, але не всіх: хто потрапить до списку на порядок денний.