Коли ми віддаємо свою дитину в освітні заклади, то розраховуємо побачити дитину вдома цілою та неушкодженою.

Звичайно, ми довіряємо найцінніше вихователям і закономірно злимося, якщо з нашою дитиною щось відбувається у стінах дитячого садка чи школи. Особливо дивує, коли це походить від рук людини, яка повинна оберігати дитину.

чи закриватимуть на карантин дитячі садочки
чи закриватимуть на карантин дитячі садочки

Така ситуація сталася у Києві і мама жахнулася від того, що її дитина прийшла у синцях та подряпинах.

До Голосіївського управління поліції звернулися батьки дівчинки із заявою про те, що вихователька дошкільного навчального закладу завдала тілесних ушкоджень їхній 2-річній дочці. Про це повідомили у поліції Києва.

Як стало відомо, батьки виявили на шиї дитини подряпини та синці. Поліцейські задокументували звернення та надали батькам дитини направлення на проходження судово-медичної експертизи.

Постраждала дитина з мамою, кадри з відео
Постраждала дитина з мамою, кадри з відео

Журналістам 5 каналу батьки розповіли, що дівчинка у подробицях будинку показала, як вихователька її побивала. У садку напередодні батькам зазначили, що вихователь випадково подряпала шию дитині, коли знімала одяг.

"Дитина почала показувати, як її били, як їй закривали рот. Як її били в грудну клітку і по шиї. І при цьому говорили - закрий свій рот", - розповіла журналістам мама дитини.

Директор закладу сказала журналістам, що крововиливи на шиї у дитини з'явилися лише через необережність виховательки. А сама вихователька давати коментарі відмовилася.

Нагадаємо, що шахраї виманили у мами героя ЗСУ 7,5 мільйонів, які вона отримала від держави.

Раніше ми повідомляли, що "Нова пошта" обсмикнула військового за доставку, українці не можуть повірити своїм очам: "Це знущання".