В Україні вже дев'ять років триває війна і багато родин втратили дітей, чоловіків, братів, сестер, батьків та мам.

І поки одна сторона вдячна військовим, які ціною свого життя захищають нас, нашу країну та нашу незалежність, інші грабують їхніх батьків.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

На Закарпатті шахрай обдурив матір загиблого військового на 7,5 млн. грн.

Жінка отримала гроші як допомогу від держави, а пізніше шахраї переконали її в тому, що кошти потрібно інвестувати і вона поклала 5 млн. гривень їм на криптогаманець.

Машина шахрая, фото: Закарпатська обласна прокуратура
Машина шахрая, фото: Закарпатська обласна прокуратура

Коли жінка захотіла зняти частину коштів, їй повідомили, що вони заарештовані і для розблокування нібито потрібно закинути ще грошей (2,5 млн грн). Після цього зв'язок зловмисники перестали відповідати.

Вкрадені гроші, фото: Закарпатська обласна прокуратура
Вкрадені гроші, фото: Закарпатська обласна прокуратура

Після звернення до поліції правоохоронці провели майже 50 обшуків та зловили організатора схеми. Йому загрожує до 8 років ув'язнення.

" Один із організаторів схеми вже поміщений в ізолятор тимчасового тримання. Слідчі поліції повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 190 КК. Оперативники встановлюють місцезнаходження інших осіб, причетних до злочину, та коло постраждалих. Слідство триває", - наголосили у прес- . службі.

Нагадаємо, що "Нова пошта" обсмикнула військового за доставку, українці не можуть повірити своїм очам: "Це знущання".

Раніше ми повідомляли, що в Україні дозволили мобілізацію студентів, але не всіх: хто потрапить до списку на порядок денний.