Нова пошта – компанія доставки, якою українці користуються найчастіше. Був час, коли вони "відводили" клієнтів навіть біля Укрпошти.

Зараз же в українців все більше запитань до "Нової пошти": це і висока вартість доставки, і пошкоджені посилки, і спеціальна пакування у більші упаковки, щоби взяти більше грошей... Як з'ясувалося, страждають навіть військові, які захищають нас усіх від російської агресії.

Нова пошта
Нова пошта

Про це заявив українець на сторінці "Нової пошти" у соцмережі Facebook , який замовляв своєму другові, який служить у ЗСУ, тактичні кросівки. Їхня ціна становила майже 3 тисячі гривень, але разом з доставкою та комісією від компанії сума зросла ще на 164 гривні.

"Вдумайтесь, це знущання під час війни. Замовив товаришеві, якому служить, тактичні кросівки. Ціна 2946 грн. Доставка з комісією оплачена продавцем 85 грн. І плюс нова пошта ще бере додаткову комісію за переказ коштів ще 79 грн, тобто взагалі всі комісії та переказ 164 грн", - написав він.

Відгук на Нову пошту
Відгук на Нову пошту

Цей факт не на жарт розлютив чоловіка, тому він сказав, що "Нова пошта" нахабніла. Представник компанії відреагував і знайшов вихід із ситуації - промокод на отримання/відправлення посилки до 30 кг.

Варто зазначити, що з початку війни "Нова пошта" пропонує безкоштовну доставку для бійців, які воюють на передовій.

Нагадаємо, що ні "Укрпошта", ні "Нова пошта" не надішлють: Кабмін заборонив українцям пересилати деякі посилки.

Раніше ми повідомляли про новий штам коронавірусу "Еріс" уже в Україні: симптоми та як убезпечитися від хвороби.