Болгарська провидиця Ванга була тією, кому Всесвіт відкривався трохи більше, тому вона нібито могла бачити майбутнє.

Відомо, що вона передбачила безліч подій на планеті Земля, у тому числі й окупацію Криму або смерть королеви Єлизавети II. А що її вона говорила про Україну 2024 року? Чи світить нам перемога над оккупантами чи цей високосний рік Зеленого Дракона буде ще важче, ніж усі попередні?

Ванга
Ванга

Пророцтва Ванги на майбутнє приводять будь-яку людину в сум'яття, адже досить складно правильно тлумачити пророцтво. Однак велика віщунка свого часу сказала, що війна в Україні триватиме близько двох років, а закінчиться "коли на трон зійде восьмий" . Більш детальних передбачень немає, тому до кінця не ясно, хто ця людина і коли саме настане кінець.

Дехто вважає, що це може бути восьмий Президент України, але ніхто цього не знає. Зазначимо, що Зеленський – 6, якщо рахувати 2 терміни Кучми за одного президента. Однак не варто забувати і про те, що коли з України втік Янукович, то країною недовго "кермував" Олександр Турчинов. А якщо все ж таки враховувати 2 терміни Кучми, як два президентства, то Володимир Олександрович якраз і є той восьмий.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Припускати, що "восьмий" - це президент Росії взагалі безглуздо, адже після розпаду СРСР в Росії було всього 3 глави держави: Єльцин, путін і Медведєв.

Деякі тлумачі стверджують, що сприймати пророцтва Ванги буквально не варто - багато з того, що вона говорила, збувалося побічно. Відповідно, немає жодних гарантій, що війну зупинить саме президент якоїсь із країн - можливо, станеться щось надзвичайне, про що люди поки що навіть не здогадуються.

Швидка допомога, війна в Україні, кадр з відео
Швидка допомога, війна в Україні, кадр з відео

Також Ванга вважала, що на планету чекають серйозні катаклізми, повені та землетруси, спалахи епідемій небезпечних захворювань. Населення зменшиться через якийсь масштабний світовий конфлікт.

Зазначимо, що війна в Ізраїлі лише додає дров до гостро розмов про початок Третьої Світової війни.

Ізраїль після атаки ХАМАС
Ізраїль після атаки ХАМАС

Нагадаємо, що Ванга передбачила хворобу Дональда Трампа: це лише початок.

Раніше ми повідомляли, що "газовий блекаут" в Україні можливий: у "Нафтогазі" попередили українців не лише про відключення світла.